loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız kurulduğu günden bu güne tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verip iş makinaları sektöründe sizlerin ihtiyaçlarına hizmet veren bir firma olarak kalite,güvenilirlik,dürüstlük ve müşterilerine hizmet değerlerine bağlıdır,başarının anahtarı olduğu inancıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Konusunda uzmanlaşmış teknik kadrosu ve geniş iş makineleri parkına sahip firmamız; Trakya bölgesinde iş makinaları sektöründe bir çok müşterisine çözüm ortağı olup vinç,forklift,JCB ve sepet okunularında hizmet vermiştir.

Yapmış olduğu işler konusunda kaliteden ve hizmetten ödün vermeyen tüm detaylara özen gösteren firmamız,dürüst ve titiz çalışma prensipleri ile müşterilerine ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda uygun olanın en iyisini gerçekleştirmeyi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hizmetlerde yeniliğe ve ilerlemeye açık lider kimliği geliştirmeyi ve firma ismini geleceğe taşımayı kendisine amaç edinmiştir.

Trakya Group Makina çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru ve ekonomik çözümlerle yanıt verirken;Kuruluşunda ,başarıda, rekabetle ve hizmette kaliteden ödün vermeden çalışmalara devam etmektedir.